Pajacyki dla chłopca - szafa-maluszka.pl
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pajace  Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów

Pajacyki dla dzieci

Pajacyki dla chłopca – różne wzory i kolory

Pajacyki dla dzieci to niezwykle wygodny element garderoby maluszka – zarówno dla samego dziecka, jak i dla jego rodziców. Pajacyki dla chłopca w sklepie internetowym Szafa Maluszka są bowiem zaprojektowane tak, by łatwo było je zdejmować i zakładać. Ich kroje umożliwiają swobodę ruchów dziecka (nie są zbyt obcisłe, powstawały bowiem z uniwersalnych wzorów). Jesteśmy pewni, że każdy rodzić znajdzie w naszym sklepie idealnie dopasowane pajacyki dla chłopca.

Aby pajacyki dla dzieci były komfortowe dla dziecka zarówno podczas snu, jak i w trakcie spacerów czy zabawy, muszą być uszyte z odpowiedniego, przewiewnego materiału. Jest nim oczywiście bawełna, która króluje w składach ubranek dostępnych w sklepie internetowym Szafa Maluszka. Ich odszycie również jest perfekcyjne, dzięki czemu szwy po praniu nie skręcają się, a materiał pozostaje wolny od zmechaceń i wszelakich zaciągnięć, co przekłada się na jego długą eksploatację. Ważnym jest również to, że bawełna nie podrażnia delikatnego ciała maluszka, w związku z czym nasze pajacyki dla dzieci są bezpieczne i niwelują ryzyko powstawania odparzeń.

Pajacyki dla chłopca

Sklep internetowy Szafa Maluszka to także ukłon w stronę zabieganych rodziców i odpowiedź na ich potrzeby. Wygodna forma zakupów online pozwoli oszczędzić czas, a wiele opcji dostawy – dopasować ją do własnych możliwości w zakresie dyspozycyjności. Ponadto ceny w naszym sklepie są przystępne, więc nie zrujnują portfela młodych rodziców. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty (w której są m.in. pajacyki dla dzieci).

Pajace

Wybierz szczegóły

Informacje

Promocje