Body ramka - szafa-maluszka.pl
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Body ramka  Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Body ramka dla dziecka

Nadszedł czas, w którym Twoje życie wywróciło się o 180 stopni? Zapewne wiesz o czym mówimy, bo nie pojawiłaś się tutaj bez powodu. Chodzi nam o pojawienie się na Twojej drodze małej istoty, która stała się dla Ciebie najważniejsza. Mamy rację? Doskonale, bo chcielibyśmy zaproponować Ci produkty, które pozwolą się rozwijać jej bez żadnego problemu. Mamy na myśli body na ramiączkach, które będą podstawą do każdego, nawet najbardziej wymyślnego stroju.

Prezentowane poniżej body przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym mamom. Dlaczego? Bo zadbaliśmy o to, aby wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, pozwalających maluszkowi na nieograniczone ruchy. Dodatkowo ich neutralny kolor pozwala na wykorzystanie ich jako podkoszulek w chłodniejsze dni.

To niezwykle wygodne i uniwersalne ubranko doskonale sprawdzi się także, jako prezent dla nowo upieczonych rodziców. Na pewno docenią ten gest, szczególnie, że body wyposażone w specjalne napy ułatwią im przebieranie maluszka, co czasami wymaga nie lada gimnastyki.

Body ramka

Wybierz szczegóły

Informacje

Promocje